Seznam závodů 2020 / 2021

  • Zde naleznete seznam závodů.
  • Závody ještě mohou přibývat.
  • Včas nahlásíme, kam pojedeme soutěžit.
  • Pokud se závody kříží s jinými závody, vybereme a včas upřesníme.
  • Master Class je dobrovolný závod. Rády bychom, kdyby si ho každá cvičenka minimálně jednou zkusila. Je to skvělá zkušenost a super trénink. Každá cvičí sama za sebe. 
  • Vždy je potřeba nám nahlásit dítě, které se zúčastní Master Classu včas (do uzávěrky přihlášek), abychom jej stihly přihlásit.
  • Bližší informace k jednotlivým závodům budeme postupně aktualizovat.

Seznam:

26. 9. ŽELEZNÝ BROD
- typ soutěže: Master Class (cvičení dle lektora)

4. 10. KUTNÁ HORA
- typ soutěže: 2. Hvězdičkový aerobik - Master Class (cvičení dle lektora)

17. 10. PRAHA
- typ soutěže: Česko se hýbe ve školách (pohybové skladby)

24. - 25. 10. PRAHA
- typ soutěže: 1. ligový závod Žij pohybem (pohybové skladby)

31. 10. JINDŘICHŮV HRADEC
- typ soutěže: Vajgarské závody (pohybové skladby)

31. 10. - 1. 11. MLADÁ BOLESLAV
- typ soutěže: Česko se hýbe ve školách (pohybové skladby)

1. 11. ČESKÝ KRUMLOV
- typ soutěže: Mia Festival - Master Class (cvičení dle lektora), Small Groups (pohybové skladby),
  O pohár (single, duo)

15. 11. KUTNÁ HORA 
- typ soutěže: Velká cena Kutné Hory - Master Class (cvičení dle lektora) 

22. 11. DOLNÍ BŘEŽANY U PRAHY
- typ soutěže: Mia Festival - Master Class (cvičení dle lektora), Small Groups (pohybové skladby), 
  O pohár (single, duo)

29. 11. BRANDÝS NAD LABEM
- typ soutěže: Mia Festival - Master Class (cvičení dle lektora), Small Groups (pohybové skladby), 
  O pohár (single, duo) 

29. 11. ČESKÉ BUDĚJOVICE
- typ soutěže: Master Class (cvičení dle lektora)

28. - 29. 11. PRAHA
- typ soutěže: 2. ligový závod Žij pohybem (pohybové skladby)

5. 12. PRAHA 
- typ soutěže: Mia Festival - Small Groups (pohybové skladby), O pohár (single, duo)

12. 12. KUTNÁ HORA 
- typ soutěže: 3. Hvězdičkový aerobik - Master Class (cvičení dle lektora)

9. 1. KUTNÁ HORA
- typ soutěže: Tříkrálový aerobik - Master Class (cvičení dle lektora)

23. 1. PRAHA
- zimní závod Žij pohybem (pohybové skladby)

24. 1. ČESKÉ BUDĚJOVICE
- typ soutěže: Master Class (cvičení dle lektora) a Česko se hýbe (pohybové skladby)

13. 2. KUTNÁ HORA
- typ soutěže: Top ten aerobic - Master Class (cvičení dle lektora)

20. 2. PLZEŇ
- typ soutěže: Master Class (cvičení dle lektora)

27. 2. MLADÁ BOLESLAV
- typ soutěže: Master Class (cvičení dle lektora)

1. 3. DAČICE
- typ soutěže: Roztančená kostka cukru (pohybové skladby)

13. - 14. 3. PRAHA 
- typ soutěže: 3. ligový závod Žij pohybem (pohybové skladby)

2. 4. ČESKÝ KRUMLOV
- typ soutěže: Mia Festival - Master Class (cvičení dle lektora), Small Groups (pohybové skladby), 
  O pohár (single, duo)

5. 4. KUTNÁ HORA
- typ soutěže: Bohemia Aerobic Tour (pohybové skladby)

10. 4. PLZEŇ
- typ soutěže: Mia Festival - Master Class (cvičení dle lektora), Small Groups (pohybové skladby),
  O pohár (single, duo)  

17. - 18. 4. PRAHA
- typ soutěže: 4. ligový závod Žij pohybem (pohybové skladby)

29. 4. PRAHA
- typ soutěže: Česko se hýbe (pohybové skladby)

8. 5. PRAHA 
- typ soutěže: Mia Festival - finále - O pohár (single, duo)

26. - 27. 5. OSTRAVA
- typ soutěže: Republikové finále soutěže Česko se hýbe (pohybové skladby)

29. 5. PRAHA
- typ soutěže: Mia Festival - finále - Small Groups (pohybové skladby)

5. - 6. 6. PRAHA
- typ soutěže: 5. ligový závod Žij pohybem - finále (pohybové skladby)