Plánované akce
2024
6. 1. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class - Tříkrálový aerobik)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=12212
13. 1. PRAHA - MODŘANY
Aerobic&Dance League 1. kolo (Master Class)
https://adleague.webnode.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 6. 11. 2024
27. 1. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class - 3. závod)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=12212
28. 1. ČESKÉ BUDĚJOVICE
ČSAE (Česko se hýbe - Týmy + Master Class)
https://fisaf.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 7. 1. 2024
10. 2. MASOPUST MILEVSKO (v průvodu)
17. 2. PRAHA
ZAČNI S MISTRY (Týmy)
https://www.zacnismistry.cz/
17. 3. HRAZÁNKY
Vystoupení na hasičském plese (Zásahovka, Sprejerky)
2. 3. PRAHA
Aerobic & Dance League (Master Class)
https://adleague.webnode.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 26. 2. 2024
3. 3. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class - finále TOP TEN)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=1221
9. 3. PRAHA
Žij pohybem 1. ligový závod (Týmy)
https://www.zijpohybem.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 23. 2. 2024
6. 4. PRAHA
Žij pohybem 2. ligový závod (Týmy)
https://www.zijpohybem.cz/
13. - 14. 4. TÁBOR
Mia Festival
13. 4. (Týmy)
14. 4 (Sólo, Master Class)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 23. 3. 2024
20. 4. PÍSEK
ZAČNI S MISTRY (Týmy)
https://www.zacnismistry.cz/
21. 4. KUTNÁ HORA
Mia Festival (Týmy)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 31. 3. 2024
25. 4. PRAHA
ČSAE (Česko se hýbe - Týmy)
https://fisaf.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 25. 3. 2024
27. 4. PLZEŇ
Mia Festival (Týmy)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 5. 4. 2024
28. 4. DOLNÍ BŘEŽANY
Mia Festival (Týmy, Sólo)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 14. 4. 2024
1. 5. ČESKÝ KRUMLOV
Mia Festival (Týmy, Sólo, Master Class)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 19. 4. 2024
4. 5. MLADÁ BOLESLAV
Mia Festival (Týmy, Sólo)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 22. 3. 2024
4. 5. PRAHA
Žij pohybem 3. ligový závod (Týmy)
https://www.zijpohybem.cz/
8. 5. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Mia Festival (Týmy)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 16. 4. 2024
11. 5. PRAHA
Mia Festival (Týmy, FINÁLE - Sólo)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 20. 4. 2024
12. 5. PRAHA
Aerobic&Dance League (Týmy)
https://adleague.webnode.cz/
18. 5. DAČICE
DDM - Roztančená kostka cukru (Týmy)
19. 5. SEDLČANY
ZAČNI S MISTRY (Týmy)
https://www.zacnismistry.cz/
1. 6. PRAHA
Mia Festival FINÁLE (Týmy)
https://www.miafestival.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 13. 5. 2024
8. - 9. 6. BRNO
ČSAE (Česko se hýbe - Týmy FINÁLE)
https://fisaf.cz/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 8. 5. 2024
15. 6. PRAHA
Žij pohybem - 4. ligový závod + FINÁLE (Týmy)
https://www.zijpohybem.cz/
16. 6. PRAHA
Aerobic&Dance League 3. kolo (Master Class)
https://adleague.webnode.cz/
24. 6. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class - 1. závod)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=12212
Aerobic&Dance League 4. kolo (Master Class)
20. 10. PRAHA
Aerobic&Dance League 5. kolo - FINÁLE (Master Class)
https://adleague.webnode.cz/
17. - 24. 8. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - LUČKOVICE
Archiv akcí: