Plánované akce

2022/ 2023


4. 9. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=848


28. 9. ČESKÝ BROD
Corridor (Master Class) 


2. 10. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class) 
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=12212


23. 10. SAMC MČR - PRAHA
ČSAE (Master Class)
https://fisaf.cz/souteze-fisaf-cz/kalendar-soutezi/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 22. 10.

26. 11. PRAHA
Žij pohybem (Master Class, Teams)


10. 12. DOLNÍ BŘEŽANY U PRAHY
Mia Festival (One in group, Groups, O pohár)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/567?variation=cs
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 15. 11.  
 

18. 12. TÁBOR
Mia Festival (One in group, Groups, O pohár)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/591?variation=cs
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 15. 11.


7. 1. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=12212 

29. 1. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB (Master Class)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=12212  

4. 2. PŘÍBRAM
Začni s Mistry
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 29. 1. 

18. 2. VYSTOUPENÍ DK HRAZÁNKY
(Summer, Vesmír) 

25. 2. PRAHA
Aerobic&Dance League 1. kolo (Master Class) 
https://adleague.webnode.cz/  
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 18. 2.  

25. 2. MILÍN
Sportklub Milín (Master Class)
https://adleague.webnode.cz/  
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 31. 1.

26. 2. KUTNÁ HORA
Fitstudio JB - TOP TEN (Master Class)
https://www.fitstudiojb.cz/?page_id=12212 

3. 3. VYSTOUPENÍ SPORTOVEC MILEVSKO 
(...)

4. 3. PRAHA
Žij pohybem - 1. ligový závod (Teams)
https://www.zijpohybem.cz/

11. 3. PLZEŇ
ČSAE (Master Class, Teams)
https://fisaf.cz/souteze-fisaf-cz/kalendar-soutezi/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 11. 2.

25. 3. ČESKÝ KRUMLOV
Mia Festival (One in group, Groups)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/599?variation=cs

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 3. 3.

7. 4. PLZEŇ
Mia Festival (Groups)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/596?variation=cs
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 17. 3. 

22. 4. PRAHA
Žij pohybem - 2. ligový závod (Teams)
https://www.zijpohybem.cz/

22. 4. DOLNÍ BŘEŽANY
Mia Festival (Groups)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/598?variation=cs
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 27. 3.

28. 4. PRAHA
ČSAE (Master Class, Teams)
https://fisaf.cz/souteze-fisaf-cz/kalendar-soutezi/

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 8. 4.

29. 4. MLADÁ BOLESLAV
Mia Festival (Groups)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/598?variation=cs

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 27. 3.

1. 5. TÁBOR
Mia Festival (One in group, Groups)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/607?variation=cs
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 30. 4.

8. 5. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Mia Festival (Groups)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/604?variation=cs
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 7. 5.

13. 5. PRAHA
Žij pohybem - 3. ligový závod (Teams)
https://www.zijpohybem.cz/ 

13. 5. PRAHA
Mia Festival (Groups)
https://www.miafestival.cz/events/sign-detail/600?variation=cs
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 22. 4.

20. 5. DAČICE
DDM - Roztančená kostka cukru (Teams)
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 10. 5.

21. 5. SEDLČANY
Mistry s Mistry 

2. - 3. 6. PRAHA
ČSAE (Master Class, Teams)
https://fisaf.cz/souteze-fisaf-cz/kalendar-soutezi/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 2. 5. 

4. 6. PRAHA
Žij pohybem - finále (Teams)
https://www.zijpohybem.cz/  

11. 6. PRAHA
Aerobic&Dance League 2. kolo (Master Class)
https://adleague.webnode.cz/   

20. - 21. 5. / 27. - 28. 5 / 3. - 4. 6. PRAHA
Mia Festival - finále (Groups)

3. - 5. 11. MČR PRAHA
ČSAE (Master Class, Teams)
https://fisaf.cz/souteze-fisaf-cz/kalendar-soutezi/
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 3. 10.

19. - 26. 8. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ŠTĚDRONÍN